Manager Regionu

Data dodania: 27/08/2024

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami na podległym terenie (województwo dolnośląskie, lubuskie, opolskie )
  • realizacja celów biznesowych
  • prowadzenie działań na rynku inwestycyjnym
  • realizacja polityki marketingowej
  • udzielanie informacji o produktach firmy
  • analiza rynku
  • raportowanie wyników

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziana znajomość branży elektrotechnicznej
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • samodzielność i nastawienie na osiąganie celu
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do pracy mobilnej (wymagane prawo jazdy kat. B)
  • znajomość Pakietu MS Office

Co oferujemy?

  • samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • realny wpływ na kierunek rozwoju Działu Sprzedaży
  • kontrakt B2B
  • rozbudowany system wynagrodzeń z wysoką podstawą
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • udział w szkoleniach
  • możliwość pracy z nowymi technologiami

To jeszcze nie wszystko, do benefitów dorzucamy:

  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • spotkania integracyjne oraz okolicznościowe
  • udział w akcjach charytatywnych
  • elastyczny czas pracy

Jeśli chcesz uczestniczyć w realizacji ciekawych projektów i  pracować z doświadczonym zespołem w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku APLIKUJ

rekrutacja@aco.com.pl

Wypełnij formularz i aplikuj

    Załącz CV

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wypełniając formularz lub wysyłając CV na e-mail: kariera@aco.com.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

    formaty-oferta-pracy-pop-up-750x550